Masz głowę pełną pomysłów i chcesz je wreszcie urzeczywistnić?

Marzysz o tym, aby Twoja praca była źródłem satysfakcji i niezależności finansowej?

Brak Ci pewności co do tego, jak efektywnie wypromować swoją markę w internecie, przyciągnąć uwagę odpowiedniej grupy docelowej i skutecznie sprzedać swój produkt lub usługę?

A może czujesz, że nadszedł właśnie doskonały moment, aby zainwestować w rozwój firmy, i chcesz zlecić przygotowanie niektórych elementów specjalistce, dzięki czemu Ty skoncentrujesz się na kluczowych obszarach działalności i osiągniesz jeszcze większy sukces w swoim biznesie online?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu!

Jako specjalistka w planowaniu, rozpisywaniu i realizacji kampanii promocyjnych, rozumiem,

jakie wyzwania mogą towarzyszyć prowadzeniu działalności online.
Pomogę Ci pokonać te przeszkody, abyś w końcu mogła spełnić swoje marzenia. Wspólnie stworzymy skuteczną akcję promocyjną, która przyciągnie uwagę Twojej grupy docelowej.

Poniżej znajdziesz opis pełnej usługi. Ty decydujesz jakiego zakresu wsparcia potrzebujesz.

wsparcie stategiczne i techniczne

W jaki sposób mogę Cię wesprzeć

  • Możemy umówić się na inspirującą, 30-minutową konsultację, na której razem stworzymy skuteczną strategię, która wzmocni sprzedaż Twojego produktu.
  • Rozpiszę dla Ciebie plan realizacji kampanii, dostosowany do Twoich potrzeb. Współpraca może odbywać się za pośrednictwem platformy Asana, co zapewni nam stały kontakt i umożliwi dostosowywanie działań. Będziesz miała pełen wgląd w proces i poczucie pewności, że Twoja kampania rozwija się zgodnie z założeniami.
  • Stworzę Ci atrakcyjną stronę sprzedażową lub/i stronę zapisu, która przyciągnie uwagę Twojej grupy docelowej, co pozwoli Ci zwiększyć liczbę konwersji i sprzedaży.
  • Zapewnię spójną i wyróżniającą się oprawę graficzną Twojej kampanii, co sprawi, że Twoja marka będzie zapadać w pamięć, a Twoje przekazy będą bardziej skuteczne i przyciągające uwagę.
  • Zadbam o perfekcyjne ustawienie produktu w Twoim sklepie, co sprawi, że Twoi klienci odczują pozytywne wrażenia podczas zakupów, zwiększając tym samym szanse na powrót do Ciebie w przyszłości.
  • Skonfiguruję automatyzację w narzędziu do e-mail marketingu (Jestem certyfikowaną ekspertką MailerLite), dzięki czemu zaoszczędzisz czas i wysiłek, a jednocześnie utrzymasz regularny kontakt z Twoimi klientami, co wpłynie na większe zaangażowanie i lojalność.

Dlaczego współpraca ze mną to dobra decyzja?​

Indywidualne podejście do Twojego biznesu:

Zapewniam Ci kompletnie spersonalizowane podejście do Twojej kampanii. Twój biznes jest unikalny, dlatego tworzymy plan dopasowany do Ciebie i Twoich celów.

precyzyjnie zaplanowana kampania:

Dzięki starannie uporządkowanemu i opracowanemu planowi kampanii oraz działaniom, będziesz miała pełen spokój i pewność, że wszystko idzie zgodnie z planem. Unikniesz chaosu i zyskasz kontrolę nad swoją kampanią, co pozwoli Ci skupić się na osiąganiu świetnych rezultatów!

Wyrazisty wizerunek marki online:

Pomogę zaprezentować Twoją markę tak, aby wybijała się na tle konkurencji. Wyróżnij się w internecie i przyciągnij uwagę swojej grupy docelowej dzięki spójnej i porywającej oprawie graficznej, dopasowanej do charakteru Twojej marki.

Jasne i przejrzyste komunikaty, które przyciągają:

Twoja oferta będzie wspaniale wyeksponowana dzięki doskonałej widoczności i jasnym komunikatom na stronie docelowej. Dzięki temu łatwiej przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów i przekonasz ich do skorzystania z Twojej oferty, co zaowocuje większą ilością udanych konwersji.

Fundament Twojego inspirującego rozwoju biznesu:

Moje działania stanowią nie tylko klucz do osiągnięcia celów tej kampanii, ale także podstawy dla Twoich kolejnych działań, które zaprowadzą Twój biznes na wyższy poziom!

Twój cenny czas, moja skuteczna praca:

Zlecając mi część elementów, zyskasz czas, który możesz przeznaczyć na to, co ma największe znaczenie w Twojej promocji Twojego produktu. Wspólnie osiągniemy jeszcze lepsze wyniki, skupiając Twoje wysiłki na kluczowych obszarach. To taki prosty sposób na efektywność! Wspieram Cię w drodze do sukcesu - zaczynamy?

Pokażmy światu Twój unikalny produkt

Zarezerwuj termin bezpłatnej konsultacji. Podczas spotkania omówimy zakres współpracy. Możesz zlecić mi tylko stworzenie strony sprzedażowej czy automatyzacji po zapisie lub zlecić rozpisanie i pełną realizację kampanii promocyjnej.

pakiet

start PRO

780 zł

netto

30 minutowa konsultacja na start

Zaplanowanie i rozpisanie procesu w Asanie

Przygotowanie strony sprzedażowej

Konfiguracja produktu w sklepie 

BESTSELLER!

pakiet

Promo Boost

1300 zł

netto

30 minutowa konsultacja na start

Zaplanowanie i rozpisanie procesu w Asanie

Przygotowanie strony sprzedażowej

Konfiguracja produktu w sklepie 

Oprawa graficzna: 6 plansz stories, cover na fb, grafika pop up, grafika do reklamy w 2 rozmiarach, miniaturka do sklepu, mockup produktu

Integracja z MailerLite + ustawienie automatyzacji (do 3 maili)

pakiet

Master Plan

3120 zł

netto

TO CO W ” PROMO BOOST” + DODATKOWO:

Przygotowanie strony zapisu na Listę Zainteresowanych + formularz

Przygotowanie strony zapisu na bezpłatne wydarzenie + formularz

Oprawa graficzna do bezpłatnego wydarzenia 

ustawienie automatyzacji po zapisie (do 4 maili)

strona z powtórką wydarzenia

strona OTO po zapisie + konfiguracja produktu w sklepie

strona “dziękuję” po OTO

Interesuje Cię inny zakres usług? Zastanawiasz się, czy ta opcja jest dla Ciebie? Nie martw się! Napisz do mnie wiadomość info@ulawrzosek.pl – porozmawiamy i dopasujmy działania do Twoich potrzeb.

Tak piszą o mnie moje klientki:

Strony stworzone przez Ulę powodują, że moje oferty są zakomunikowane tak, aby już na pierwszy rzut oka było widać ich wartość 🙂 Piękny wygląd strony, przejrzystość, responsywność - to wszystko sprawia, że strony przede wszystkim działają, czyli konwertują. Z przyjemnością polecam, bo wiem, że są to szablony opracowane nie tylko estetycznie, ale przede wszystkim pod kątem generowania wyników, a to chyba dla nas, przedsiębiorców, najważniejsze.
Justyna - Italiana

Byłam sceptycznie nastawiona do podjęcia współpracy z Wirtualną asystentką. Nie wiedziałam dokładnie na czym to polega czy potrzebuję pomocy. Zdecydowanie wolałam ze wszystkim poradzić sobie sama, teraz wiem że był to wielki błąd... Pani Ula bardzo mi pomogła, na spokojnie wszystko wytłumaczyła co i jak 🙂 mam teraz więcej czasu dla siebie a moja firma zyskała na profesjonalizmie 🙂 Dziękuję bardzo 💚
Paulina Nowińska

Strony, które Ula dla mnie wykonuje zawsze są niezwykle estetyczne, idealne pod nowoczesne kampanie marketingowe. Szybko się ładują i są responsywne. Wszystko to sprawia, że odbiorcom wygodnie się z nich korzysta, co przekłada się na sprzedaż. Wielokrotnie otrzymałam wiadomości od moich odbiorców, że strony są po prostu piękne i czytelne!
Ola - Mamologia

Ula sama wyszła z inicjatywą pomocy i bardzo szybko rozwiązała problem na stronie www, który męczył mnie od dłuższego czasu, a z którym inni informatycy nie dali sobie wcześniej rady. Myślę, że to świetny początek naszej przyszłej współpracy. Polecam serdecznie 🙂
Olga Samolej