pobierz bezpłatnie!

Nie wiesz, jak stworzyć stronę sprzedażową, która przyciągnie klientów?

Pobierz bezpłatnie projekt wizualny strony sprzedażowej i karty pracy “Skuteczna strona sprzedażowa” i stwórz efektowny landing oraz treści sprzedażowe, które przekonają klientów do zakupu!

Bezpłatny szablon strony sprzedażowej na WordPressa Elementor

Zapisz się i odbierz za darmo pakiet "Skuteczna strona sprzedażowa"

Karty pracy pomogą stworzyć Ci teksty sprzedażowe, które przekonają Twoich klientów do zakupu. Projekt wizualny strony sprzedażowej pozwoli Ci stworzyć konwertującą strukturę landingu!

Martwisz się, że Twoja strona nie będzie przekonywać do zakupu?

Czujesz się zagubiona w gąszczu technicznych i marketingowych słówek? Marzysz o tym, żeby Twoje produkty dotarły do większej liczby klientów, ale nie wiesz, od czego zacząć tworzenie strony sprzedażowej?

Nie przejmuj się.

Rozumiem Cię doskonale! Nie każdy zna się na wszystkim, ale każdy z nas chce widzieć efekty swojej pracy jak najszybciej. Mam dla Ciebie genialne rozwiązanie!

Z tym bezpłatnym pakietem przejdziesz przez proces tworzenia konwertującej strony sprzedażowej. Nawet jeśli nie masz pojęcia o projektowaniu struktury i designu strony ani tworzeniu strategii treści, te materiały pomogą Ci łatwo stworzyć profesjonalny landing page, który przekona klientów do zakupu Twoich produktów.

Sprawdzony design i strategia treści

Co zyskasz, pobierając pakiet "Skuteczna strona sprzedażowa"

Gotowy projekt wizualny w Canvie

Profesjonalnie zaprojektowany layout strony sprzedażowej, który możesz łatwo dostosować do swojej marki – zaoszczędzisz czas i wysiłek, mając gotową bazę do pracy.

Karty pracy

Praktyczne wskazówki, przykłady i pytania, które poprowadzą Cię przez proces tworzenia treści sprzedażowych – będziesz wiedzieć, jak pisać skuteczne teksty, które sprzedają.

Skuteczna struktura

Makieta zawiera wszystkie kluczowe sekcje, mające na celu przekazać najistotniejsze informacje o produkcie – Twoja strona będzie przejrzysta i przekonująca.

Oszczędność czasu

Gotowy projekt pozwoli Ci szybciej uruchomić profesjonalny landing page – możesz skupić się na sprzedaży, zamiast na projektowaniu wyglądu strony od podstaw.

Wsparcie w procesie tworzenia treści

Karty pracy pomagają skupić się na najważniejszych aspektach Twojej oferty – Twoje treści będą klarowne i przyciągające uwagę klientów.

Zwiększenie konwersji

Efektywna strona sprzedażowa, która przyciąga uwagę i przekonuje klientów do zakupu – więcej odwiedzających zamieni się w klientów!

A jeśli jeszcze mnie nie znasz...

Ula Wrzosek Strony www landingi newsletter

Nazywam się Ula Wrzosek i od 2019 roku wspieram kobiety w rozwoju biznesu online, tworząc niemal wszystkie elementy, potrzebne do kampanii sprzedażowej. Doskonale wiem, na co zwrócić uwagę i jak podkreślić komunikaty na landingach i w materiałach graficznych, aby odbiorcy poznali wartość produktu i chcieli go kupić.

Przygotowałam gotowy projekt strony sprzedażowej i karty pracy wspomagające napisanie tekstu sprzedażowego, abyś jeszcze łatwiej mogła zacząć sprzedawać w sieci, czerpiąc radość z prowadzenia własnej firmy. Nawet, jeśli nie jesteś specjalistką od sprzedaży i marketingu!

Z moich produktów skorzystało już ponad 350 osób!

Sprawdź co piszą o nich moi klienci

szablony 2
szablony 3
opinia-szablony-landing-page.jpg
checklista ula wrzosek kampania sprzedażowa
szablony landing page strona sprzedazowa wordpress opinie (3)
szablony landing page strona sprzedazowa wordpress opinie (5)
szablony 1
Booster Plan - pomoc w kampanii sprzedażowej
Opinia Ula Wrzosek
wirtualna asystentka opinia (1)
opinia checklista
szablony landing page strona sprzedazowa wordpress opinie (4)
szablony landing page strona sprzedazowa wordpress opinie (9)

Pobierz pakiet już teraz i zacznij tworzyć stronę sprzedażową, która naprawdę działa!

Zacznij sprzedawać swoje produkty jeszcze szybciej i poczuj radość i satysfakcję z prowadzenia własnej firmy online!

Bezpłatny szablon strony sprzedażowej na WordPressa Elementor

ulawrzosek.pl – Polityka Prywatności

Dbam o to, by opinie o moich produktach i usługach pochodziły od klientów, którzy ich nabyli lub używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.