Chcesz zorganizować kampanię sprzedażową nowego produktu, ale czujesz mętlik w głowie? Nie wiesz co przygotować, od czego zacząć? Organizacja sprzedaży to dla Ciebie czarna magia?

Wykorzystaj gotowy szablon planu kampanii i zorganizuj zyskowną sprzedaż!

To blisko 120 zadań, o których trzeba pamiętać, organizując efektowną kampanię sprzedażową, tak, aby zarobiła dla Ciebie pieniądze! Teraz te zadania możesz uporządkować w bezpłatnej apce do zarządzania projektami – Asanie

szablony landing page WordPress
Plan kampanii sprzedażowej - projekt w Asanie

Zamawiając szablon planu kampanii sprzedażowej:

Otrzymasz 120 zadań

rozpisanych w 10 sekcjach w jasny i wygodny sposób w aplikacji Asana, dzięki czemu Twoje przygotowania będą szczegółowo zaplanowane i uporządkowane.

Poprawisz wyniki

Dzięki lepszej organizacji, możesz poprawić wyniki kampanii sprzedażowych poprzez skuteczniejsze planowanie i wykonanie działań.

Oszczędzisz czas

Szablon kampanii sprzedażowej zapewni Ci gotową strukturę, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na tworzenie planu od podstaw.

Zwiększysz efektywność

Dzięki gotowemu szablonowi możesz skoncentrować się na właściwym planowaniu i realizacji kampanii, co zwiększa efektywność działań.

Otrzymasz kompleksowe podejście

Szablon kampanii sprzedażowej zawiera potrzebne elementy, takie jak cele, harmonogram działań, kanały promocji itp., co pomoże Ci zapewnić kompleksowe podejście do kampanii.

Unikniesz zapomnienia i pomyłek

Dzięki precyzyjnemu planowi zawartemu w szablonie, ryzyko pominięcia istotnych elementów kampanii zmniejsza się do minimum.

Plan kampanii sprzedażowej - projekt w Asanie

Co otrzymasz zamawiając szablon:

Szablon kampanii sprzedażowej w Asanie (blisko 120 punktów!)​

porządek, organizacja i wygodne rozdzielenie zadań na członków zespołu oraz konkretne terminy wykonania poszczególnych etapów.

Edytowalny planer kampanii w Canvie

zaplanuj terminy swojej kampanii i jej etapów z pomocą planera w Canvie, dzięki czemu w wygodny sposób z lotu ptaka zobaczysz swój harmonogram działań.

Wideo tutorial

dla początkujących jak korzystać z Asany oraz jak wgrać szablon kampanii.

BONUS! Szablony grafik promocyjnych w Canvie

checklista ula wrzosek kampania sprzedażowa
Opinia Ula Wrzosek