Twój link w bio na Instagramie nie musi być nudny!​

Z tym gotowym projektem mini landingu na Instagram Twoja oferta będzie jeszcze lepiej widoczna, a Twój profil będzie prezentował się profesjonalnie.

Twoi klienci to docenią i z pewnością chętniej skorzystają z tego, co oferujesz.

link w bio landingi strona ula wrzosek smartassist

Promujesz swoją firmę na Instagramie...

…i chcesz, żeby Twoje działania z każdym dniem w coraz większym stopniu przekładały się na sprzedaż? 

Oferujesz bezpłatne i płatne produkty i co chwilę musisz wybierać, który link w danym dniu umieścić i promować na swoim profilu na Instagramie?

Nie musisz już się zastanawiać i wybierać!

Twój „link w bio” nie musi być nudny i ograniczać się tylko do jednego linku. 

Przygotowałam mini landingi na Instagram, dzięki którym możesz jednocześnie promować wszystkie produkty, na których Ci zależy.

Wybierz 1 z 3 wariantów i odmień swój link w bio!

Stworzyłam 3 projekty stron, które dostępne są w Canvie i są w pełni edytowalne. Wybierz wariant najbardziej pasujący do Twojej marki i pomóż klientom dotrzeć do Twoich ofert.

Twoja oferta będzie jeszcze lepiej widoczna, a Twój profil będzie prezentował się profesjonalnie. Wyróżnisz się ciekawym mini landingiem bio na tle konkurencji!

Twoi klienci to docenią i z pewnością chętniej skorzystają z tego, co oferujesz.

Pod każdy element w projekcie możesz podpiąć link, który zaprowadzi Twoich odbiorców do wybranych miejsc w sieci (sklep, zapis na newsletter, strona z ofertą, blog itp.)

Zobacz jak wyglądają landingi i wybierz wariant dla siebie

Zamawiając wybrany landing, otrzymujesz link do szablonu w Canvie, który możesz edytować – podpiąć swoje linki, podmienić zdjęcia, kolory, przestawić elementy, a następnie opublikować jako stronę i podpiąć u siebie na profilu IG.

Landingi działają zarówno z bezpłatną wersją Canvy, jak i Canva PRO

Odmień swój link w bio i ułatw klientom dotrzeć do Twojej oferty!

Zamów

"Mini landing page na Instagram",
zaprezentuj jednocześnie kilka produktów w atrakcyjny sposób, dzięki czemu Twoi klienci łatwiej dotrą do tego co oferujesz i z większym prawdopodobieństwem skorzystają z Twojej oferty.

97 zł

Zamawiając mini landing na Instagram otrzymujesz:

  • edytowalny projekt w Canvie (dostosowany również do wersji bezpłatnej)
  • instrukcję wideo, jak opublikować stronę i podpiąć ją do profilu na Instagramie

Sprawdź, co piszą moje Klientki:

Strony stworzone przez Ulę powodują, że moje oferty są zakomunikowane tak, aby już na pierwszy rzut oka było widać ich wartość 🙂

Piękny wygląd strony, przejrzystość, responsywność - to wszystko sprawia, że strony przede wszystkim działają, czyli konwertują.

Z przyjemnością polecam, bo wiem, że są to szablony opracowane nie tylko estetycznie, ale przede wszystkim pod kątem generowania wyników, a to chyba dla nas, przedsiębiorców, najważniejsze.
Strony, które Ula dla mnie wykonuje zawsze są niezwykle estetyczne, idealne pod nowoczesne kampanie marketingowe.

Szybko się ładują i są responsywne. Wszystko to sprawia, że odbiorcom wygodnie się z nich korzysta, co przekłada się na sprzedaż.

Wielokrotnie otrzymałam wiadomości od moich odbiorców, że strony są po prostu piękne i czytelne!
Bardzo szybka pomoc przy każdym zleceniu. Szeroki wachlarz propozycji , pomysłów. Bardzo polecam 🙂
Paulina Kulma
Byłam sceptycznie nastawiona do podjęcia współpracy z Wirtualną asystentką. Nie wiedziałam dokładnie na czym to polega czy potrzebuję pomocy. Zdecydowanie wolałam ze wszystkim poradzić sobie sama, teraz wiem że był to wielki błąd... Pani Ula bardzo mi pomogła, na spokojnie wszystko wytłumaczyła co i jak 🙂 mam teraz więcej czasu dla siebie a moja firma zyskała na profesjonalizmie 🙂 Dziękuję bardzo 💚
Paulina
Ula sama wyszła z inicjatywą pomocy i bardzo szybko rozwiązała problem na stronie www, który męczył mnie od dłuższego czasu, az którym inni informatycy nie dali sobie wcześniej rady. Myślę, że to świetny początek naszej przyszłej współpracy. Polecam serdecznie 🙂
Olga Samolej

Zamów mini landing i odmień swój link w bio!

Smartassist – Polityka prywatności